Teren

Willa Narvia znajduje się 40 km od Warszawy. Teren posiada wygodny wjazd od ul Mazowieckiej oraz znajduje się w I linii nad wodą - rzeką Narwią. Przed domem od strony wody : murowany grill, ogromny taras z bezpośrednim widokiem na rzekę, pomost, skalniaczek ze schowaną piwniczką , mały domek gospodarczy. Od strony drogi : łąka i drzewa. W sumie ponad 3000 m2.Ogrodzenie murowane z deskami, przyłącza prądu, oświetlenie , system nawadniania, przyłącza wody, brama od drogi oraz od strony rzeki.
Poziom -1

Dwa garaże. Duży ( 6,2m x 6,0m ) i mały ( 4,0m x 5,4m ) . Warsztacik, pomieszczenia gospodarcze. 

Poziom 0

Posiada niezależne wejście od strony rzeki. Duży hall, kuchnię gazową z jadalnią ( z widokiem na stronę Narwi (, sypialnię dla 2-4 osób (z widokiem na łąkę ), łazienkę z wanną, prysznicem, bidetem.

Poziom 1

Wejście z tarasu . Hall, toaleta z umywalką , duży pokój dzienny z kominkiem i balkonem porośniętym winem ( widok na łąkę) , jadalnia z kuchnią ( widok na taras i rzekę ). 

Poziom 2

3 niezależne sypialnie , 1 duża łazienka ( wanna, prysznic, bidet, toaleta , umywalka ) .Sypialnia 2-4 osoby z widokiem na łąkę ; Sypialnia 2 osoby z widokiem na łąkę ; Sypialnia 2 osoby z widokiem i własnym balkonem na rzekę.

Poziom 3

Niezależny apartament 2-poziomowy. Łazienka z wanną. Kuchnia elektryczna.2 poziomy typu openspace na poddaszu z widokiem zarówno na rzekę jak i na łąkę, pozwalają na dowolną aranżację.
Przestrzeń magazynowa / szafy zaanektowane wzdłuż całej przestrzeni jako szafy przesuwne. 
Możliwość noclegu 6-10 osób komfortowo.